"1+1 media" розпочала блекаут своїх телеканалів

"1+1 media" розпочала блекаут своїх телеканалів Фото: з вільних джерел

Медіагрупа "1+1 media" в рамках реалізації проекту кодування супутникового телевізійного сигналу з 4 листопада розпочала короткочасні маятникові відключення сигналу абонентам супутника, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Об этом сообщает svpressa.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Блекаут триватиме до кодування сигналу, запланованого на 20 січня 2020 року. Відключення відбуватимуться на телеканалах "1+1", "2+2" та "ТЕТ" у прайм-тайм і триватимуть по дві хвилини. В цей час трансляція зображення програм вищезазначених телеканалів буде повністю закрита плашкою, що містить інформацію про кодування супутникового сигналу", — наголошується в повідомленні на сайті медіагрупи.

Як зазначили в "1+1 media", відключення відбуватиметься з метою привернення уваги глядачів, які використовують супутниковий тип прийому сигналу, до наближення кодування, а також з метою їх стимулювання до завчасної заміни приймального обладнання — тюнерів.

Як повідомлялося, наприкінці жовтня оператор цифрового телебачення компанія "Зеонбуд" у рамках проекту кодування супутникового сигналу, повна реалізація якого відбудеться в січні 2020 року, закодувала свій супутниковий сигнал.

Медіагрупа "1+1 media" має намір маркувати телеканали "1+1", "2+2" і "ТЕТ", які транслюватимуться в ефірі цифрової мережі Т2 ("Зеонбуд") після кодування супутникового сигналу.

За словами директора департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення "1+1 media" Андрія Мальчевського, після запуску кодування супутникового сигналу практично зникне можливість його ретрансляції звідки-небудь, крім цифрової мережі Т2.

На сьогодні в Україні, згідно з даними "1+1 media", близько 1,5 млн абонентів платять за використання лінійних піратських сервісів — кодшерингу або стримінгу.

Читайте також: Зеленський підписав закон про судову реформу


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/11_media_rozpochala_blekaut_svoih_telekanaliv_302787.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя