"Єдиний негативний фактор - політичний": Аналітик розповів, що буде з курсом долара найближчим часом

Рекордні вкладення в українські боргові цінні папери, зокрема від іноземців, дозволяють гривні продовжити своє зміцнення.

Об этом сообщает ura-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

В Україні курс долара до 7 жовтня може опустити до рекордної позначки нижче 24 грн/$ (станом на 1 жовтня – 24,2 грн/$), розповів аналітик Володимир Мазуренко, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

За його словами, рекордні вкладення в українські боргові цінні папери, зокрема від іноземців, дозволяють гривні продовжити своє зміцнення. А курс протестує нову психологічну позначку – 24 грн/$.

"Думаю, що 24 грн/$ найближчого тижня ринок проб’є. Позитивна тенденція, яку можна помітити за результатами закриття торгів і підсумками тижня, дає цілком сприятливі сигнали. Також зростає суверенний рейтинг України. Єдиний негативний фактор має, ймовірніше, політичне коріння. Я кажу про ситуацію на Донбасі, політичну стабільність", – зазначає експерт.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/iedynyi-nehatyvnyi-faktor--politychnyi-analityk-rozpoviv-shcho-bude-z-kursom-dolara-naiblyzhchym-chasom-297640.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя