Як скандал з MARUV повпливав на правила відбору Дитячого Євробачення-2019

Дитяче Євробачення-2019: в НСТУ змінили праивла відбору

Представники Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) внесли вагомий критерій у відборі учасників на Дитяче Євробачення-2019. Згідно з новими правилами, російські гастролери не можуть претендувати на участь у престижному вокальному конкурсі. Об этом сообщает 33tv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне рішення представники НСТУ опублікували на офіційному сайті. Організатори Нацвідбору пояснили, що надалі буде здійснюватись жорстка перевірка вокалістів, які беруть участь у шоу. Після скандалу довкола MARUV та її виступів у Росії НСТУ вирішило скасовувати заявки від артистів, які мають співпрацю з країною-агресором.

"Оргкомітет відмовляє в участі у відборі, припиняє участь у відборі учасника на будь-якому етапі або скасовує результати відбору, якщо учасник (сольний виконавець/гурт) здійснював концертну діяльність після 01.01.2014, планує чи здійснює в цей час виступи на території країни-агресора та/або на окупованій території, брав участь у заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора", – йдеться в офіційній заяві.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua)

А от інші умови конкурсу не змінились: вік дітей повинен становити від 9 до 14 років, а пісня має бути оригінальною та пройти перевірку на плагіат. Національний відбір, як і в лютому 2019 року, буде проводитись в онлайн-режимі та транслюватиметься на вітчизняних телеканалах. Рішення, хто представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2019 прийматимуть зіркові судді та глядачі.

Саме шоу пройде 24 листопада в польському місті Глівіце. Організатори вже готуються до проведення фіналу Дитячого Євробачення-2019, розробляючи дизайн сцени на Arena Gliwice.

Що відомо про скандал з MARUV на Нацвідборі Євробачення?За результатами голосування зіркових суддів та глядачів, у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2019 співачка MARUV здобула перемогу. Після критики щодо її виступів у Росії та неоднозначної позиції щодо війни на сході України, НСТУ та MARUV не підписали контракт. Сама артистка заявила, що не заплановані виступи в Росії стали причиною для цього.

Згодом представники НСТУ запропонували іншим фіналістам Нацвідбору представити країну на Євробаченні-2019, однак ті відмовились. Відтак у травні 2019 року жоден український артист не вийшов на сцену конкурсу в Тель-Авіві як конкурсант. Свої гастролі MARUV не скасувала та навіть претендувала на нагороди від країни-агресора.


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/yak_skandal_z_maruv_povplivav_na_pravila_vidboru_dityachogo_yevrobachennya_2019_n1177007”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя